>> BURC YORUMLARI <<

 • Sohbet Farkı

  Duygusal durumumuzu seçebiliriz
  Bir ilişki içindeyken, giderek ruh halinizi seçmeyi öğrenirsiniz. Bir ilişkide farklı durumlar olabilir ve içeri girebilecek farklı sorunlar olabilir. Bir aksilik yaşayabilirsiniz ve bundan sonra bile hareket etmeye devam etmeniz ve eşinizle birlikte bulunmanız gerekebilir. Düşmüş bir kafa ile oturmak etrafınızdakileri aşağı indireceği için, muhtemelen iki kez düşüneceksiniz. Kötü bir durumdan nasıl en iyi şekilde yararlanılacağını öğreneceksiniz ve bu, herhangi bir ilişkinin size öğretebileceği çok önemli bir yaşam dersi.

  İnsanlar değişebilir
  Bir ilişki içindeyken, insanların değişmesinin mümkün olduğunu göreceksiniz. Kendinizi değiştirebilir ve eşinizin de değişmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca, sizin durumunuzda muhtemelen asla mümkün olmadığını düşündüğünüz farklı değişiklikler yaşayacaksınız. Tutum, davranış, inanç ve düşüncelerinizi yaşamınızın herhangi bir aşamasında veya yaşında değiştirebilirsiniz. Ayrıca, değiştirmek istediği takdirde eşinizin değişmesine yardımcı olabileceğinizi de öğreneceksiniz.

  Geçmiş, yalnızca izin verirseniz etkileyebilir
  Geçmişin sizi etkilemesine izin verirseniz, o zaman sadece sizi etkileyebilir ve başka türlü etkilemez. Bir ilişki içindeyken, sahip olduğunuz geçmişinizden etkilenebilir. Bazı başarısız ilişkileriniz varsa, bu hafızayı getirirseniz ve geçmişte başarılı olamayacağınızdan şu anda başarılı olamayacağınıza inanıyorsanız, mevcut ilişkinizi etkileyebilir. Bununla birlikte, değişmesi mümkündür ve gerekli değişkenleri, düşüncelerinizi, davranışınızı vb. Değiştirerek, mevcut ilişkiyi etkilemeyen geçmiş hataların kesinlikle olmasını sağlayabilirsiniz.

  Uzlaşmayı öğrenebilirsin
  İlişkilerde çok fazla uzlaşmaya ihtiyacınız var, çünkü bu iki kişiyle ilgili ve diğer kişi sizden tamamen farklı olabilir. Beğendiğiniz, beğenmediğiniz, tercihleriniz, zevkleriniz tamamen farklı olabilir. Bu uzlaşmayı öğrendiğinizde, yaşamınızın diğer alanlarında, diğer insanlarla ve diğer durumlarda size yardımcı olacaktır. Her şey yolunda gitmeyecek ve sen onunla yaşamayı öğreneceksin. Aynı tema hayatınıza da uygulanabilir ve bu aslında sizin isteğinize göre hiçbir şey olmadığı durumlarda daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır.

  Affetmek çok güçlü
  Bir ilişki içindeyken, affetmenin çok güçlü olduğunu ve sizin için iyileştirici bir sihir olabileceğini anlayacaksınız. Bu, hayat dersi olarak çok değerli bir şey. Huzur içinde ayrılmak istiyorsanız diğer insanları affetmeniz gerekecek. Ve size zarar verdiklerinde diğerlerini affetmeyi öğrenmek de çok kolay değil. Bir ilişkide, diğer insanları nasıl affedeceğinizi öğrenirsiniz çünkü ortağınızı belirli bir zamanda affetmeniz gerekir. Bağışlamanın kendinizi nasıl iyileştirebileceğini deneyimleyebilir ve aynı sihirli şifacıyı hayatınızın diğer alanlarında da kullanabilirsiniz.

  Okunma Sayısı ; 151 views

  Sohbet Farkı Benzer Yazılar

  Omegla Sohbet Omegle Chat Canlı Sohbet ortamı kızlarla Omegla görüntülü ve canlı bir biçimde hizmet veren bir söyleşi programıdır. Ülkemiz
  DalChat.com’ sohbetin en tatlı sitesi.DaL chat,chat’e dal chat dünyasının en’ tatlı Sohbet odası ,mobil chat ,mobil sohbet ,
  Yetişkin Baba Sohbetleri göreceğini başka bir şeyi hatırlamakla birlikte, kendi taze gücümün o kadar sona ereceğini beklemekle birlikte, Eşim
  DaLChat KuraLLarı == Genel:

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Yorum yapma kapalı.

  Sohbet Farkı Etiketler